71V35761SA200BGG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V35761SA200BGG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71V35761SA200BGG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
Duomenų lapai: 1.71V35761SA200BGG.pdf2.71V35761SA200BGG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
168 pcs
  • Pranešimas
71V35761SA200BGG specifikacijos
Dalies numeris 71V35761SA200BGG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 9843 pcs Duomenų lapas 1.71V35761SA200BGG.pdf2.71V35761SA200BGG.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V
Technologija SRAM - Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 119-PBGA (14x22)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 119-BGA Kiti vardai IDT71V35761SA200BGG
IDT71V35761SA200BGG-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 200MHz 3.1ns 119-PBGA (14x22)