71V35761S166BGG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V35761S166BGG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71V35761S166BGG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
Duomenų lapai: 1.71V35761S166BGG.pdf2.71V35761S166BGG.pdf
  • Pranešimas
71V35761S166BGG specifikacijos
Dalies numeris 71V35761S166BGG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4323 pcs Duomenų lapas 1.71V35761S166BGG.pdf2.71V35761S166BGG.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V
Technologija SRAM - Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 119-PBGA (14x22)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 119-BGA Kiti vardai IDT71V35761S166BGG
IDT71V35761S166BGG-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 4.5Mb (128K x 36) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 119-PBGA (14x22) Laikrodžio dažnis 166MHz