71V3558SA133BQGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V3558SA133BQGI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71V3558SA133BQGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA
Duomenų lapai: 71V3558SA133BQGI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
136 pcs
  • Pranešimas
71V3558SA133BQGI specifikacijos
Dalies numeris 71V3558SA133BQGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 11934 pcs Duomenų lapas 71V3558SA133BQGI.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V
Technologija SRAM - Synchronous ZBT Tiekėjo prietaisų paketas 165-CABGA (13x15)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 165-TBGA Kiti vardai IDT71V3558SA133BQGI
IDT71V3558SA133BQGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 4.5Mb (256K x 18) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 133MHz 4.2ns 165-CABGA (13x15)