71V3556SA166BQG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V3556SA166BQG8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71V3556SA166BQG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA
Duomenų lapai: 71V3556SA166BQG8.pdf
  • Pranešimas
71V3556SA166BQG8 specifikacijos
Dalies numeris 71V3556SA166BQG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 18162 pcs Duomenų lapas 71V3556SA166BQG8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V
Technologija SRAM - Synchronous ZBT Tiekėjo prietaisų paketas 165-CABGA (13x15)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 165-TBGA Kiti vardai IDT71V3556SA166BQG8
IDT71V3556SA166BQG8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 165-CABGA (13x15)