71V3556SA150BQ8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V3556SA150BQ8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71V3556SA150BQ8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA
Duomenų lapai: 71V3556SA150BQ8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
71V3556SA150BQ8 specifikacijos
Dalies numeris 71V3556SA150BQ8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 18915 pcs Duomenų lapas 71V3556SA150BQ8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V
Technologija SRAM - Synchronous ZBT Tiekėjo prietaisų paketas 165-CABGA (13x15)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 165-TBGA Kiti vardai IDT71V3556SA150BQ8
IDT71V3556SA150BQ8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 150MHz 3.8ns 165-CABGA (13x15)