71V2546S100BGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71V2546S100BGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 4.5M PARALLEL 100MHZ
Duomenų lapai: 71V2546S100BGI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
168 pcs
  • Pranešimas
71V2546S100BGI specifikacijos
Dalies numeris 71V2546S100BGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas IC SRAM 4.5M PARALLEL 100MHZ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12090 pcs Duomenų lapas 71V2546S100BGI.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V
Technologija SRAM - Synchronous ZBT Serija -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 119-BGA
Kiti vardai IDT71V2546S100BGI
IDT71V2546S100BGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Volatile Atminties dydis 4.5Mb (128K x 36)
Atminties sąsaja Parallel Atminties formatas SRAM
Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 100MHz 5ns Laikrodžio dažnis 100MHz