71T75802S200BGG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71T75802S200BGG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71T75802S200BGG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 18M PARALLEL 119PBGA
Duomenų lapai: 71T75802S200BGG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
84 pcs
  • Pranešimas
71T75802S200BGG specifikacijos
Dalies numeris 71T75802S200BGG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 3446 pcs Duomenų lapas 71T75802S200BGG.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 2.625 V
Technologija SRAM - Synchronous ZBT Tiekėjo prietaisų paketas 119-PBGA (14x22)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 119-BGA Kiti vardai IDT71T75802S200BGG
IDT71T75802S200BGG-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 200MHz 3.2ns 119-PBGA (14x22)