71T75802S166BGG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71T75802S166BGG8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71T75802S166BGG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 18M PARALLEL 119PBGA
Duomenų lapai: 71T75802S166BGG8.pdf
  • Pranešimas
71T75802S166BGG8 specifikacijos
Dalies numeris 71T75802S166BGG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4823 pcs Duomenų lapas 71T75802S166BGG8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 2.625 V
Technologija SRAM - Synchronous ZBT Tiekėjo prietaisų paketas 119-PBGA (14x22)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 119-BGA Kiti vardai IDT71T75802S166BGG8
IDT71T75802S166BGG8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 166MHz 3.5ns 119-PBGA (14x22)