71T75802S133PFGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71T75802S133PFGI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71T75802S133PFGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP
Duomenų lapai: 71T75802S133PFGI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
72 pcs
  • Pranešimas
71T75802S133PFGI specifikacijos
Dalies numeris 71T75802S133PFGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 3101 pcs Duomenų lapas 71T75802S133PFGI.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 2.625 V
Technologija SRAM - Synchronous ZBT Tiekėjo prietaisų paketas 100-TQFP (14x14)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 100-LQFP Kiti vardai IDT71T75802S133PFGI
IDT71T75802S133PFGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 133MHz 4.2ns 100-TQFP (14x14)