71T75602S166PFGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71T75602S166PFGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP
Duomenų lapai: 71T75602S166PFGI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
72 pcs
  • Pranešimas
71T75602S166PFGI specifikacijos
Dalies numeris 71T75602S166PFGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 3238 pcs Duomenų lapas 71T75602S166PFGI.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 2.625 V
Technologija SRAM - Synchronous ZBT Tiekėjo prietaisų paketas 100-TQFP (14x20)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 100-LQFP Kiti vardai IDT71T75602S166PFGI
IDT71T75602S166PFGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 18Mb (512K x 36) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 100-TQFP (14x20)