71342SA45J8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71342SA45J8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 32K PARALLEL 52PLCC
Duomenų lapai: 1.71342SA45J8.pdf2.71342SA45J8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
71342SA45J8 specifikacijos
Dalies numeris 71342SA45J8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 6016 pcs Duomenų lapas 1.71342SA45J8.pdf2.71342SA45J8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 45ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 52-PLCC (19.13x19.13)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 52-LCC (J-Lead) Kiti vardai IDT71342SA45J8
IDT71342SA45J8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount