7133SA55PFI8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7133SA55PFI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 32K PARALLEL 100TQFP
Duomenų lapai: 7133SA55PFI8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
7133SA55PFI8 specifikacijos
Dalies numeris 7133SA55PFI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5690 pcs Duomenų lapas 7133SA55PFI8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 55ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 100-TQFP (14x14)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 100-LQFP Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)