7133SA55GB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7133SA55GB
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 32K PARALLEL 68PGA
Duomenų lapai: 7133SA55GB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 613 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 613 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
21 pcs
  • Pranešimas
7133SA55GB specifikacijos
Dalies numeris 7133SA55GB Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 613 pcs Duomenų lapas 7133SA55GB.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 55ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 68-PGA (29.46x29.46)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 68-BPGA Kiti vardai IDT7133SA55GB
IDT7133SA55GB-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) Montavimo tipas Through Hole