7133LA45J8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7133LA45J8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 32K PARALLEL 68PLCC
Duomenų lapai: 7133LA45J8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
7133LA45J8 specifikacijos
Dalies numeris 7133LA45J8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4388 pcs Duomenų lapas 7133LA45J8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 45ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 68-PLCC (24.21x24.21)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 68-LCC (J-Lead) Kiti vardai IDT7133LA45J8
IDT7133LA45J8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount