71321SA55TF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71321SA55TF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP
Duomenų lapai: 71321SA55TF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
71321SA55TF specifikacijos
Dalies numeris 71321SA55TF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4471 pcs Duomenų lapas 71321SA55TF.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 55ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT71321SA55TF
IDT71321SA55TF-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 16Kb (2K x 8) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Prieigos laikas 55ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
71321SA55JI
71321SA55JI
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC
Sandelyje: 12044 pcs
parsisiųsti: 71321SA55JI.pdf
RFQ
71321SA55PF8
71321SA55PF8
apibūdinimas: IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP
Sandelyje: 4158 pcs
parsisiųsti: 71321SA55PF8.pdf
RFQ
71323
Gamintojai: Wiha
apibūdinimas: SOCKET HEX 5MM 1.65"
parsisiųsti: 71323.pdf
71321SA55JI8
71321SA55JI8
parsisiųsti: 71321SA55JI8.pdf
71323 SLVRCHIPS 5/16
71323 SLVRCHIPS 5/16"X50'
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
parsisiųsti:
71321SA55TFI
71321SA55TFI
parsisiųsti: 71321SA55TFI.pdf
71321SA55TFI8
71321SA55TFI8
parsisiųsti: 71321SA55TFI8.pdf
71321SA55PFI8
71321SA55PFI8
parsisiųsti: 71321SA55PFI8.pdf
71321SA55TF8
71321SA55TF8
parsisiųsti: 71321SA55TF8.pdf
71321SA55PF
71321SA55PF
parsisiųsti: 71321SA55PF.pdf
71322
Gamintojai: Wiha
apibūdinimas: SOCKET HEX 10MM 1.65"
parsisiųsti: 71322.pdf
71321SA55PFI
71321SA55PFI
parsisiųsti: 71321SA55PFI.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus