71321SA45J
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71321SA45J
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC
Duomenų lapai: 71321SA45J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
71321SA45J specifikacijos
Dalies numeris 71321SA45J Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4551 pcs Duomenų lapas 71321SA45J.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 45ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 52-PLCC (19.13x19.13)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 52-LCC (J-Lead) Kiti vardai IDT71321SA45J
IDT71321SA45J-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount