7130SA55J8/LT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7130SA55J8/LT
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 8K PARALLEL 52PLCC
Duomenų lapai: 7130SA55J8/LT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
7130SA55J8/LT specifikacijos
Dalies numeris 7130SA55J8/LT Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5290 pcs Duomenų lapas 7130SA55J8/LT.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 55ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 52-PLCC (19.13x19.13)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 52-LCC (J-Lead) Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)