7130LA45TFI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7130LA45TFI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 8K PARALLEL 64TQFP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
7130LA45TFI specifikacijos
Dalies numeris 7130LA45TFI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4914 pcs Duomenų lapas
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 45ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)