71016S20YGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71016S20YGI8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 71016S20YGI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 1M PARALLEL 44SOJ
Duomenų lapai: 71016S20YGI8.pdf
  • Pranešimas
71016S20YGI8 specifikacijos
Dalies numeris 71016S20YGI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 46708 pcs Duomenų lapas 71016S20YGI8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 20ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 44-SOJ
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 44-BSOJ (0.400", 10.16mm Width) Kiti vardai IDT71016S20YGI8
IDT71016S20YGI8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 1Mb (64K x 16) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Bazinės dalies numeris IDT71016 Prieigos laikas 20ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
71016S20PHGI
71016S20PHGI
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC SRAM 1M PARALLEL 44TSOP II
Sandelyje: 39077 pcs
parsisiųsti: 71016S20PHGI.pdf
RFQ
7101B
7101B
Gamintojai: Electroswitch
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V
Sandelyje: 35404 pcs
parsisiųsti: 7101B.pdf
RFQ
7101C
7101C
Gamintojai: Electroswitch