70V7599S133BC8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V7599S133BC8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70V7599S133BC8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 4.5M PARALLEL 256CABGA
Duomenų lapai: 1.70V7599S133BC8.pdf2.70V7599S133BC8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70V7599S133BC8 specifikacijos
Dalies numeris 70V7599S133BC8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 1143 pcs Duomenų lapas 1.70V7599S133BC8.pdf2.70V7599S133BC8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.15 V ~ 3.45 V
Technologija SRAM - Dual Port, Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 256-CABGA (17x17)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 256-LBGA Kiti vardai IDT70V7599S133BC8
IDT70V7599S133BC8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 4.5Mb (128K x 36) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 256-CABGA (17x17)