70V5388S166BGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70V5388S166BGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 1.125M PARALLEL 272PBGA
Duomenų lapai: 1.70V5388S166BGI.pdf2.70V5388S166BGI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70V5388S166BGI specifikacijos
Dalies numeris 70V5388S166BGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4815 pcs Duomenų lapas 1.70V5388S166BGI.pdf2.70V5388S166BGI.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.15 V ~ 3.45 V
Technologija SRAM - Quad Port, Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 272-PBGA (27x27)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 272-BBGA Kiti vardai IDT70V5388S166BGI
IDT70V5388S166BGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 1.125Mb (64K x 18) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas SRAM - Quad Port, Synchronous Memory IC 1.125Mb (64K x 18) Parallel 166MHz 3.2ns 272-PBGA (27x27) Laikrodžio dažnis 166MHz