70V5388S100BC
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V5388S100BC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70V5388S100BC
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 1.125M PARALLEL 256CABGA
Duomenų lapai: 1.70V5388S100BC.pdf2.70V5388S100BC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70V5388S100BC specifikacijos
Dalies numeris 70V5388S100BC Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5546 pcs Duomenų lapas 1.70V5388S100BC.pdf2.70V5388S100BC.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.15 V ~ 3.45 V
Technologija SRAM - Quad Port, Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 256-CABGA (17x17)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 256-LBGA Kiti vardai IDT70V5388S100BC
IDT70V5388S100BC-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 1.125Mb (64K x 18) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas SRAM - Quad Port, Synchronous Memory IC 1.125Mb (64K x 18) Parallel 100MHz 3.6ns 256-CABGA (17x17) Laikrodžio dažnis 100MHz