70V3599S166BF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V3599S166BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70V3599S166BF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 4.5M PARALLEL 208CABGA
Duomenų lapai: 1.70V3599S166BF.pdf2.70V3599S166BF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 762 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 762 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
14 pcs
  • Pranešimas
70V3599S166BF specifikacijos
Dalies numeris 70V3599S166BF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 762 pcs Duomenų lapas 1.70V3599S166BF.pdf2.70V3599S166BF.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.15 V ~ 3.45 V
Technologija SRAM - Dual Port, Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 208-CABGA (15x15)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 208-LFBGA Kiti vardai IDT70V3599S166BF
IDT70V3599S166BF-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 4.5Mb (128K x 36) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.6ns 208-CABGA (15x15)