70V3589S166DRG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V3589S166DRG8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70V3589S166DRG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 2M PARALLEL 208PQFP
Duomenų lapai: 1.70V3589S166DRG8.pdf2.70V3589S166DRG8.pdf
  • Pranešimas
70V3589S166DRG8 specifikacijos
Dalies numeris 70V3589S166DRG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5995 pcs Duomenų lapas 1.70V3589S166DRG8.pdf2.70V3589S166DRG8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.15 V ~ 3.45 V
Technologija SRAM - Dual Port, Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 208-PQFP (28x28)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 208-BFQFP Kiti vardai IDT70V3589S166DRG8
IDT70V3589S166DRG8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 2Mb (64K x 36) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (64K x 36) Parallel 166MHz 3.6ns 208-PQFP (28x28) Laikrodžio dažnis 166MHz