70V3589S133DRGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V3589S133DRGI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70V3589S133DRGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 2M PARALLEL 208PQFP
Duomenų lapai: 70V3589S133DRGI.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 841 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 841 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
12 pcs
  • Pranešimas
70V3589S133DRGI specifikacijos
Dalies numeris 70V3589S133DRGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 841 pcs Duomenų lapas 70V3589S133DRGI.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.15 V ~ 3.45 V
Technologija SRAM - Dual Port, Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 208-PQFP (28x28)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 208-BFQFP Kiti vardai IDT70V3589S133DRGI
IDT70V3589S133DRGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 2Mb (64K x 36) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (64K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 208-PQFP (28x28)