70V3399S133PRFI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70V3399S133PRFI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 2M PARALLEL 128TQFP
Duomenų lapai: 1.70V3399S133PRFI.pdf2.70V3399S133PRFI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70V3399S133PRFI specifikacijos
Dalies numeris 70V3399S133PRFI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5270 pcs Duomenų lapas 1.70V3399S133PRFI.pdf2.70V3399S133PRFI.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.15 V ~ 3.45 V
Technologija SRAM - Dual Port, Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 128-TQFP (14x20)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 128-LQFP Kiti vardai IDT70V3399S133PRFI
IDT70V3399S133PRFI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 2Mb (128K x 18) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (128K x 18) Parallel 133MHz 4.2ns 128-TQFP (14x20) Laikrodžio dažnis 133MHz