70V3319S166BFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70V3319S166BFG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 4.5M PARALLEL 208FPBGA
Duomenų lapai: 1.70V3319S166BFG.pdf2.70V3319S166BFG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 733 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 733 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
14 pcs
  • Pranešimas
70V3319S166BFG specifikacijos
Dalies numeris 70V3319S166BFG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 733 pcs Duomenų lapas 1.70V3319S166BFG.pdf2.70V3319S166BFG.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3.15 V ~ 3.45 V
Technologija SRAM - Dual Port, Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 208-FPBGA (15x15)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 208-LFBGA Kiti vardai IDT70V3319S166BFG
IDT70V3319S166BFG-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 4.5Mb (256K x 18) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 166MHz 3.6ns 208-FPBGA (15x15)