70P3519S166BCG8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70P3519S166BCG8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70P3519S166BCG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 9M PARALLEL 256CABGA
Duomenų lapai: 1.70P3519S166BCG8.pdf2.70P3519S166BCG8.pdf
  • Pranešimas
70P3519S166BCG8 specifikacijos
Dalies numeris 70P3519S166BCG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5811 pcs Duomenų lapas 1.70P3519S166BCG8.pdf2.70P3519S166BCG8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 1.7 V ~ 1.9 V
Technologija SRAM - Dual Port, Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 256-CABGA (17x17)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 256-LBGA Kiti vardai IDT70P3519S166BCG8
IDT70P3519S166BCG8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 9Mb (256K x 36) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 166MHz 3.6ns 256-CABGA (17x17) Laikrodžio dažnis 166MHz