7037L20PFI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7037L20PFI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7037L20PFI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 576K PARALLEL 100TQFP
Duomenų lapai: 7037L20PFI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
7037L20PFI specifikacijos
Dalies numeris 7037L20PFI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5225 pcs Duomenų lapas 7037L20PFI.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 20ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 100-TQFP (14x14)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 100-LQFP Kiti vardai IDT7037L20PFI
IDT7037L20PFI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 576Kb (32K x 18) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Prieigos laikas 20ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
7037L20PFI8
7037L20PFI8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC SRAM 576K PARALLEL 100TQFP
Sandelyje: 5457 pcs
parsisiųsti: 7037L20PFI8.pdf
RFQ
7037L15PF8
7037L15PF8
Sandelyje: 4405 pcs
parsisiųsti: 7037L15PF8.pdf
RFQ
7037L20PF
7037L20PF
parsisiųsti: 7037L20PF.pdf
7038
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: LED HOLDER T1 3MM NYLON NATURAL
parsisiųsti: 7038.pdf
7037L15PF
7037L15PF
parsisiųsti: 7037L15PF.pdf
7037Y4CDB+U622
7037Y4CDB+U622
Gamintojai: APEM Inc.
apibūdinimas: SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
parsisiųsti: 7037Y4CDB+U622.pdf
70383 MED SLVR METAL 1/4
70383 MED SLVR METAL 1/4"X40'
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
parsisiųsti:
7037L20PF8
7037L20PF8
parsisiųsti: 7037L20PF8.pdf
7038
Gamintojai: VCC (Visual Communications Company)
apibūdinimas: LAMP AVIATION T1 INCAND BAY BASE
parsisiųsti:
70376 TOMATO RED 1/4
70376 TOMATO RED 1/4"X40'
Gamintojai: 3M
parsisiųsti: 7037.pdf
70385 LGT GOLD METAL 1/4
70385 LGT GOLD METAL 1/4"X40'
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus