7025L55JI8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7025L55JI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 128K PARALLEL 84PLCC
Duomenų lapai: 7025L55JI8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
7025L55JI8 specifikacijos
Dalies numeris 7025L55JI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4124 pcs Duomenų lapas 7025L55JI8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 55ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 84-PLCC (29.21x29.21)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 84-LCC (J-Lead) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)