70125S55J8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70125S55J8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 18K PARALLEL 52PLCC
Duomenų lapai: 70125S55J8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70125S55J8 specifikacijos
Dalies numeris 70125S55J8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4365 pcs Duomenų lapas 70125S55J8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 55ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 52-PLCC (19.13x19.13)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 52-LCC (J-Lead) Kiti vardai IDT70125S55J8
IDT70125S55J8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 18Kb (2K x 9) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Prieigos laikas 55ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
701268
Gamintojai: Spectrum Digital
apibūdinimas: EMULATOR JTAG STUDIO V3.3 C2000
Sandelyje: 32 pcs
parsisiųsti: 701268.pdf
RFQ
7012AB
7012AB
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: RELAY TIME DELAY 5SEC 10A 240V
Sandelyje: 285 pcs
parsisiųsti: 7012AB.pdf
RFQ
70127
Gamintojai: Wiha
apibūdinimas: BIT TORX TR T7S 0.98" 1=10 PK
Sandelyje: 3477 pcs
parsisiųsti: 70127.pdf
Gamintojai: Wiha
apibūdinimas: BIT TORX TR T9S 0.98" 1=10 PK
Sandelyje: 3774 pcs
70125S25J
70125S25J
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC SRAM 18K PARALLEL 52PLCC
parsisiųsti: 70125S25J.pdf
70125S55J
70125S55J
parsisiųsti: 70125S55J.pdf
70125S35J
70125S35J
parsisiųsti: 70125S35J.pdf
70125S25J8
70125S25J8
parsisiųsti: 70125S25J8.pdf
apibūdinimas: BIT TORX TR T8S 0.98" 1=10 PK
70125L55J8
70125L55J8
parsisiųsti: 70125L55J8.pdf
7012AA
7012AA
apibūdinimas: RELAY TIME DELAY 1SEC 10A 240V
Sandelyje: 254 pcs
parsisiųsti: 7012AA.pdf
70125S35J8
70125S35J8
parsisiųsti: 70125S35J8.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus