7008S55PFI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7008S55PFI8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7008S55PFI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 512K PARALLEL 100TQFP
Duomenų lapai: 7008S55PFI8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
7008S55PFI8 specifikacijos
Dalies numeris 7008S55PFI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4180 pcs Duomenų lapas 7008S55PFI8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 55ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 100-TQFP (14x14)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 100-LQFP Kiti vardai IDT7008S55PFI8
IDT7008S55PFI8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 512Kb (64K x 8) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Prieigos laikas 55ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PIN RCPT
Sandelyje: 82751 pcs
parsisiųsti: 7009-0-19-01-15-14-10-0.pdf
RFQ
7009
Gamintojai: VCC (Visual Communications Company)
apibūdinimas: LAMP INCAND RT-1 WIRE TERM 28V