7007S55JI8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7007S55JI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 256K PARALLEL 68PLCC
Duomenų lapai: 7007S55JI8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
7007S55JI8 specifikacijos
Dalies numeris 7007S55JI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5168 pcs Duomenų lapas 7007S55JI8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 55ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 68-PLCC (24.21x24.21)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 68-LCC (J-Lead) Kiti vardai IDT7007S55JI8
IDT7007S55JI8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 256Kb (32K x 8) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Prieigos laikas 55ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
7008
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: INDUCT ARRAY 2 COIL 56.25UH T/H