7007L55PFI8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7007L55PFI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 256K PARALLEL 80TQFP
Duomenų lapai: 7007L55PFI8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
7007L55PFI8 specifikacijos
Dalies numeris 7007L55PFI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4055 pcs Duomenų lapas 7007L55PFI8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 55ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (14x14)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 80-LQFP Kiti vardai IDT7007L55PFI8
IDT7007L55PFI8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount