7005L55PFI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7005L55PFI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 64K PARALLEL 64TQFP
Duomenų lapai: 7005L55PFI8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
7005L55PFI8 specifikacijos
Dalies numeris 7005L55PFI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4230 pcs Duomenų lapas 7005L55PFI8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 55ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 64-LQFP Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)