4MA200000Z4AACUGI8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4MA200000Z4AACUGI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: 4MA200000Z4AACUGI8.pdf
  • Pranešimas
4MA200000Z4AACUGI8 specifikacijos
Dalies numeris 4MA200000Z4AACUGI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5903 pcs Duomenų lapas 4MA200000Z4AACUGI8.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 4MA
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai IDT4MA200000Z4AACUGI8
IDT4MA200000Z4AACUGI8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 200MHz Išsamus aprašymas 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 105mA (Typ) Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -