4MA187500Z4BACTGI8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4MA187500Z4BACTGI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC MEMS 187.50MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: 4MA187500Z4BACTGI8.pdf
  • Pranešimas
4MA187500Z4BACTGI8 specifikacijos
Dalies numeris 4MA187500Z4BACTGI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas OSC MEMS 187.50MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4706 pcs Duomenų lapas 4MA187500Z4BACTGI8.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 4MA
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai IDT4MA187500Z4BACTGI8
IDT4MA187500Z4BACTGI8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 187.5MHz Išsamus aprašymas 187.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 95mA (Typ) Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -
Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4MA187500Z4BACUGI8
4MA187500Z4BACUGI8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: OSC MEMS 187.50MHZ LVDS SMD
Sandelyje: 4742 pcs
parsisiųsti: 4MA187500Z4BACUGI8.pdf
RFQ
4MA187500Z4BACTGI
4MA187500Z4BACTGI