4MA160000Z4AACTGI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4MA160000Z4AACTGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC MEMS 160.000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
4MA160000Z4AACTGI specifikacijos
Dalies numeris 4MA160000Z4AACTGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas OSC MEMS 160.000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4824 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 4MA
Reitingai - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai IDT4MA160000Z4AACTGI
IDT4MA160000Z4AACTGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 160MHz Išsamus aprašymas 160MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) - Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -
Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4MA161133Z3AACUGI
4MA161133Z3AACUGI
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: OSC MEMS 161.133MHZ LVPECL SMD
Sandelyje: 4149 pcs
parsisiųsti: 4MA161133Z3AACUGI.pdf
RFQ
4MA160000Z4AACTGI8
4MA160000Z4AACTGI8
apibūdinimas: OSC MEMS 160.000MHZ LVDS SMD