4MA159375Z3BACUGI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4MA159375Z3BACUGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC MEMS 159.375MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
4MA159375Z3BACUGI specifikacijos
Dalies numeris 4MA159375Z3BACUGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas OSC MEMS 159.375MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4724 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 4MA
Reitingai - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Kiti vardai IDT4MA159375Z3BACUGI
IDT4MA159375Z3BACUGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 159.375MHz Išsamus aprašymas 159.375MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 100mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -
Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4MA159375Z3BACTGI
4MA159375Z3BACTGI
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: OSC MEMS 159.375MHZ LVPECL SMD
Sandelyje: 4412 pcs
parsisiųsti:
RFQ
4MA159375Z3BACUGI8
4MA159375Z3BACUGI8