4MA156250Z4AACTGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
4MA156250Z4AACTGI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4MA156250Z4AACTGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: 4MA156250Z4AACTGI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
140 pcs
  • Pranešimas
4MA156250Z4AACTGI specifikacijos
Dalies numeris 4MA156250Z4AACTGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18797 pcs Duomenų lapas 4MA156250Z4AACTGI.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 4MA
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai 4MA156250Z4
IDT4MA156250Z4AACTGI
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 156.25MHz Išsamus aprašymas 156.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 105mA (Typ) Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -