4MA148352Z4AACUGI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4MA148352Z4AACUGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC MEMS 148.352MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
4MA148352Z4AACUGI specifikacijos
Dalies numeris 4MA148352Z4AACUGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas OSC MEMS 148.352MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4316 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 4MA
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai IDT4MA148352Z4AACUGI
IDT4MA148352Z4AACUGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 148.352MHz Išsamus aprašymas 148.352MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 105mA (Typ) Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -
Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4MA148500Z3AACTGI
4MA148500Z3AACTGI
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: OSC MEMS 148.50MHZ LVPECL SMD
Sandelyje: 24082 pcs
parsisiųsti: 4MA148500Z3AACTGI.pdf
RFQ
4MA133333Z4BACUGI8
4MA133333Z4BACUGI8
apibūdinimas: OSC MEMS 133.333MHZ LVDS SMD
Sandelyje: 4681 pcs
parsisiųsti:
RFQ
4MA148352Z4AACUGI8
4MA148352Z4AACUGI8
apibūdinimas: OSC MEMS 148.352MHZ LVDS SMD