4MA133333Z3AACTGI8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4MA133333Z3AACTGI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC MEMS 133.333MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
4MA133333Z3AACTGI8 specifikacijos
Dalies numeris 4MA133333Z3AACTGI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas OSC MEMS 133.333MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5869 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 4MA
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Kiti vardai IDT4MA133333Z3AACTGI8
IDT4MA133333Z3AACTGI8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 133.333MHz Išsamus aprašymas 133.333MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 100mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -