4MA133330Y3BACUGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4MA133330Y3BACUGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC MEMS 133.33MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
4MA133330Y3BACUGI specifikacijos
Dalies numeris 4MA133330Y3BACUGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas OSC MEMS 133.33MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4260 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 4MA
Reitingai - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Kiti vardai IDT4MA133330Y3BACUGI
IDT4MA133330Y3BACUGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 133.33MHz Išsamus aprašymas 133.33MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead