4MA125000Z3BACTGI8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4MA125000Z3BACTGI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: 4MA125000Z3BACTGI8.pdf
  • Pranešimas
4MA125000Z3BACTGI8 specifikacijos
Dalies numeris 4MA125000Z3BACTGI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4171 pcs Duomenų lapas 4MA125000Z3BACTGI8.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 4MA
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Kiti vardai IDT4MA125000Z3BACTGI8
IDT4MA125000Z3BACTGI8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 125MHz Išsamus aprašymas 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 95mA (Typ) Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -