4HF212500Z4BACTGI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4HF212500Z4BACTGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC MEMS 212.50MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
4HF212500Z4BACTGI specifikacijos
Dalies numeris 4HF212500Z4BACTGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas OSC MEMS 212.50MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6043 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 4HF
Reitingai - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai IDT4HF212500Z4BACTGI
IDT4HF212500Z4BACTGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 212.5MHz Išsamus aprašymas 212.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead