4HF200000Z4AACUGI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4HF200000Z4AACUGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
4HF200000Z4AACUGI specifikacijos
Dalies numeris 4HF200000Z4AACUGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5808 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 4HF
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai IDT4HF200000Z4AACUGI
IDT4HF200000Z4AACUGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 200MHz Išsamus aprašymas 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead