4HF133330Z3AACTGI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4HF133330Z3AACTGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC MEMS 133.33MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
4HF133330Z3AACTGI specifikacijos
Dalies numeris 4HF133330Z3AACTGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas OSC MEMS 133.33MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4270 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 4HF
Reitingai - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Kiti vardai IDT4HF133330Z3AACTGI
IDT4HF133330Z3AACTGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 133.33MHz Išsamus aprašymas 133.33MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 95mA (Typ) Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -
Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4HF125000Z4BACXGI
4HF125000Z4BACXGI
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: OSC MEMS 125.000MHZ LVDS SMD
Sandelyje: 4632 pcs
parsisiųsti: 4HF125000Z4BACXGI.pdf
RFQ
4HF133330Z3AACTGI8
4HF133330Z3AACTGI8
apibūdinimas: OSC MEMS 133.33MHZ LVPECL SMD