4HF106250Z4AACTGI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4HF106250Z4AACTGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas OSC MEMS 106.25MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
4HF106250Z4AACTGI specifikacijos
Dalies numeris 4HF106250Z4AACTGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas OSC MEMS 106.25MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5907 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 4HF
Reitingai - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai IDT4HF106250Z4AACTGI
IDT4HF106250Z4AACTGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 106.25MHz Išsamus aprašymas 106.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead