307M-02LF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 307M-02LF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC CLK SOURCE SRL PROGR 16-SOIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
307M-02LF specifikacijos
Dalies numeris 307M-02LF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5443 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 5.5 V Įveskite Clock Generator
Tiekėjo prietaisų paketas 16-SOIC Serija -
Santykis - įvestis: išvestis 2:2 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
Išvestis LVCMOS Kiti vardai 800-1031
800-1031-ND
ICS307M-02LF
ICS307M02LF
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis Clock, Crystal
Dažnumas - maks 200MHz Skirstytuvas / daugiklis Yes/No
Diferencialas - įvestis: išvestis No/No Bazinės dalies numeris ICS307-02
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
307DCFS NC404
307DCFS NC404
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: M12M RECEP FRONT 5POLE
Sandelyje: 3118 pcs
parsisiųsti: 307DCFS NC404.pdf
RFQ
307M-02ILFT
307M-02ILFT
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC CLOCK SOURCE PROGR 16-SOIC
Sandelyje: 4248 pcs
parsisiųsti:
RFQ
3079T 0105000
3079T 0105000
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: CBL 1PR 22AWG SHLD
Sandelyje: 7 pcs
parsisiųsti:
3079Z 0105000
3079Z 0105000
Gamintojai: Belden
Sandelyje: 6 pcs
307A
307A
Gamintojai: B&K Precision
apibūdinimas: INSULATION CONTINUITY METER ANLG
Sandelyje: 401 pcs
parsisiųsti: 307A.pdf