23S09T-1DCG8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 23S09T-1DCG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC CLK BUFFER ZD 2.5V 16-SOIC
Duomenų lapai: 1.23S09T-1DCG8.pdf2.23S09T-1DCG8.pdf
  • Pranešimas
23S09T-1DCG8 specifikacijos
Dalies numeris 23S09T-1DCG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas IC CLK BUFFER ZD 2.5V 16-SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40447 pcs Duomenų lapas 1.23S09T-1DCG8.pdf2.23S09T-1DCG8.pdf
Įtampa - tiekimas 2.3 V ~ 2.7 V Įveskite Zero Delay Buffer
Tiekėjo prietaisų paketas 16-SOIC Serija -
Santykis - įvestis: išvestis 1:9 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
Išvestis CMOS, LVTTL Kiti vardai IDT23S09T-1DCG8
IDT23S09T-1DCG8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvestis LVTTL Dažnumas - maks 133MHz